Parapety stalowe i aluminiowe

Parapety są bardzo ważnym elementem elewacji. W znacznym stopniu decydują o jego estetyce i wyglądzie. Szczególnie w nowoczesnych domach jednorodzinnych i budynkach użytku publicznego odgrywają niezwykle dużą rolę – w końcu nie tylko chronią przed deszczem, wiatrem czy gradem, ale stanowią także element dekoracyjny.

parapety

Zastosowanie parapetów
Głównym zastosowaniem tego rodzaju produktów jest ochrona przed wodą stref podokiennych. Ze względu na różnorodność budynków parapety są wykonywane na indywidualne zamówienie. Benders oferuje bardzo szerokie możliwości wykonania różnego rodzaju parapetów wraz z możliwością doboru kolorów według palety RAL.

Do jakich ścian można stosować nasze parapety?
Żadne ograniczenia tak naprawdę nie istnieją. Montujemy odpowiednie produkty na ścianach jedno-, dwu- i trójwarstwowych. Ważne, by spadek ułożenia parapetu wynosił do ok. 10%, a wysunięcie poza ścianę – jak minimum 5%. Zapewni to najlepszy spływ wody opadowej i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

Parapety stalowe
Parapety stalowe to najtańsze rozwiązanie na rynku. Oferujemy produkty nie tylko odpowiednie cenowo, ale również niezwykle wytrzymałe i praktyczne. Parapety stalowe ą w stanie posłużyć nawet kilkadziesiąt lat! Pomimo uleganiu korozji odpowiednia konserwacja może zapewnić tego rodzaju rozwiązaniom bardzo długi czas użytkowania, ponieważ są odporne na niektóre warunki atmosferyczne, chemikalia, wilgoć i zabrudzenia.

Parapety stalowe można montować wraz z oknami PCV, aluminium i drewnem.

Parapety aluminiowe
Parapety z blachy aluminiowej są również – obok tych z blachy stalowej – bardzo popularne na rynku. W naszej ofercie są co prawda nieco droższe, ale wyróżniają się większą odpornością na uszkodzenia i korozję, są nieco trwalsze i bardziej sztywne, choć równie łatwo można je utrzymać w czystości.

Parapety aluminiowe są pokrywane poliestrem lub akrylowym lakierem proszkowanym. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom i odbiorcom dłuższą żywotność zakupionym przez nich produktom – ich powłoka jest bardziej wytrzymała i nie wymaga konserwacji.

Parapety aluminiowe i stalowe to rozwiązania najbardziej popularne i dostępne na rynku. Produkty tego rodzaju to dobry wybór na długie dekady.

Parapety stalowe i aluminiowe – cennik
Nasza firma oferuje parapety o różnej szerokości i zróżnicowanych kolorach. Jesteśmy w stanie pomóc z wyborem już w czasie pierwszego kontaktu, dlatego stosujemy się do potrzeb i możliwości naszych klientów i ustalamy ceny indywidualnie.

O nas

logo bottom benders

Firma BENDERS Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie jako zakład produkcyjny zajmuje się plastyczną obróbką blach. Zakład powstał w 2005r. bazując na wieloletnich doświadczeniach zdobytych w produkcji podobnego asortymentu oraz montażach konstrukcji i obudów hal.

czytaj dalej...

Dane kontaktowe

ul. Usługowa 17
64-100 Leszno

NIP: 697-214-68-81
REGON: 411568544

tel. kom.: 504 212 960
e-mail: biuro@benders.pl

 

Lokalizacja

Top