Rynienki do hodowli róż i pomidorów

Nasza firma, jako jedna z nielicznych na rynku, posiada w swojej ofercie kilka ciekawych rozwiązań. Jednym z nich są niewątpliwie rynienki uprawowe, przeznaczone do hodowli kwiatów i warzyw, na przykład cudownych róż i pachnących słońcem pomidorów.

Rynienki uprawowe do hodowli róż i pomidorów
Oferta Benders sp. z o.o. proponuje bardzo korzystne pod tym względem rozwiązania. Są to rynny do hodowli – na przykład róż i pomidorów – w elementach o maksymalnej długości do 6 metrów.

Rynny są wykonane z blachy stalowej, której grubość wynosi 0,55 milimetrów i należy do klasy I. Blacha tego produktu jest powlekana i ofoliowana od góry, co pomaga wydłużyć czas użytkowania i zminimalizować korozję oraz szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.

rynny1

Burty do hodowli pieczarek

Jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie – burty do hodowli uwielbianych przez wszystkich pieczarek. Burty naszych produktów umożliwiają automatyczną wymianę podłoża. Są wykonane z niezwykle wysokiej jakości blachy ocynkowanej, której grubość wynosi 1 milimetr.

burta

Rynny uprawowe – zastosowanie
Rynny uprawowe stają się w Polsce coraz bardziej popularne, głównie dzięki upowszechnionej wiedzy o uprawie roślin szklarniowych. W rynnach uprawowych można uprawiać dowolne rośliny i warzywa – pomidory, ogórki, paprykę, truskawki, a także kwiaty (róże, storczyki) czy wręcz grzyby.

Metody uprawy w rynienkach
Rynny do hodowli owoców i warzyw można wykorzystać w różny sposób, na przykład stosując metodę wełny mineralnej czy maty kokosowej. Nasze rynny pozwalają na wysoką stabilność, integrację i wsparcie w kwestii hodowli roślin.

Fachowcy z Benders są w stanie zapewnić profesjonalne łączenie rynien, bardzo wysokiej jakości materiał produktów (odpowiadający normom bezpieczeństwa w produkcji żywności) oraz świetnie dopasowany produkt.

O nas

logo bottom benders

Firma BENDERS Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie jako zakład produkcyjny zajmuje się plastyczną obróbką blach. Zakład powstał w 2005r. bazując na wieloletnich doświadczeniach zdobytych w produkcji podobnego asortymentu oraz montażach konstrukcji i obudów hal.

czytaj dalej...

Dane kontaktowe

ul. Usługowa 17
64-100 Leszno

NIP: 697-214-68-81
REGON: 411568544

tel. kom.: 504 212 960
e-mail: biuro@benders.pl

 

Lokalizacja

Top